Uued Sedna Design ja Elements pistikupesad ja lülitid.

Sedna Design sarjal on oluline roll trendikates siseruumides. Sarja tooted on elegantsed, mugavad ja käepärased.

Sedna Design/Elements on esmaklassiline tootevalik, mis sisaldab mitmesuguseid kaasaegseid värve ja tekstuure, mis toovad teie koju puidu, kivi, metalli ja klaasi välimuse ja tunde. Seda  taskukohase hinnaga. Sedna abil saate viia oma ideed ellu lõppviimistluseni ja väljendada oma isiklikku stiili mitmesuguste lülititega, mis sobivad Teie maitsete ja eelarvega.

Avasta Sedna Design/Elements sarja:

Julge ja viimistletult peen stiil

Sedna on moest ja sisekujundusest inspireeritud elektrilülitite uus põlvkond. Nüüdisaegsete joontega, mis peegeldavad tänapäevaseid suundumusi ja rafineeritud esteetikat, on Sedna midagi enamat kui järelmõte.See on puudutus, mis lisab interjööridele selle viimase lihvi. Tänu kahele valikule – Design ja Elements – saate kombineerida siseosa ja katteraami viimistlusi, et sobituda ükskõik milliste stiilide ja eelistustega kodu kujundamisel, alates industriaalsest kuni nostalgilise, looduslähedase või glamuurse siseviimistluseni.

Sedna design
Sedna Elements

Nutikad kodulahendused

Wiser nutilahendus

Sedna uuel tooteseerial on ka lihtne nutikas kodulahendus Wiser, mis võimaldab ruumi valgustust ja aknaruloosid juhtida Wiseri nutitelefoni rakenduse kaudu ning „Momentsi“ võib luua vaid ühe koputusega, et tekitada täiuslik õhkkond päeva erinevateks aegadeks ja tegevusteks. Lihtsalt konfigureeritav ja hõlpsasti kasutatav  Sedna ja Wiser on loodud suurema mugavuse ja käepärasuse tagamiseks Teie kodus.

Sedna tootevaliku ülevaade

Sedna Design

Sedna Design valik

Sedna Elements

Puiduimitatsioon:
Sedna Elements puit
Metalli imitatsioon:
Sedna Elements metall
Kivi imitatsioon:
Sedna Elements kivi
Klaasi imitatsioon:
Sedna Elements klaas

Antratsiit ja valge Sedna Design tooted on koheselt laotoodetena meie müügiesinduses saadaval!

Asume aadressil: Narva tänav 29, Rakvere, Lääne-Virumaa

Tule tutvuma!

Soovid uudist jagada?

Jaga Facebookis
Jaga Twitteris
Jaga Linkdin-is
Saada e-mail