Nüüd saadaval Ensto KE60 ja KE65 klemmid!

UNIVERSAALNE LAHENDUS AL/CU JUHTMETELE

Nüüd saadaval  uued Ensto  tooted: Ensto Clampo Pro KE60 ja KE65 terminalid.

Need klemmid on loodud 1,5 – 16 mm²  Al/Cu juhtmete ühendamiseks ning  vastavad kõrgeimatele kvaliteedi ja vastupidavuse standarditele.

Ensto Clampo Pro KE60 terminal on 2 terminaliga riviklemm, mis võimaldab ühendada kahte ühesuguse või erineva ristlõikega juhet. 

 

KE60
KE65

Ensto Clampo Pro KE65 terminal on nelja terminaliga haruklemm, mis võimaldab üht peajuhet jagada kolmeks harujuhtmeks. 

Mõlema klemmi terminalid kasutavad  kuuskantpead, mis tagab lihtsa paigalduse ja töökindla ühenduse , ning polüamiidkorpust, mis on vastupidav kõrgetele temperatuuridele ja tulele.

KE60
KE60.2
KE60.3

Klemmid saadaval kolmes erinevas värvitoonis: hall, sinine või kollane/roheline, vastavalt ahelale, kuhu klemmi paigaldatakse..

Ensto Clampo Pro KE60 ja KE65 terminalid on lihtsa struktuuri ja DIN-latile  paigalduse tõttu lihtsad kasutada ja paigaldada. Need on samuti ühilduvad teiste Ensto Clampo Pro toodetega, nagu haruplokkide, jaotusplokkide ja lõpuplaatidega.

Ensto Clampo Pro KE60 ja KE65 terminalid on täiuslik lahendus teie elektriühenduste tegemiseks, olgu need siis tööstuses, ärihoonetes või elamutes. Need pakuvad teile universaalset, usaldusväärset ja turvalist viisi Al/Cu juhtmete ühendamiseks suurusega 1,5 – 16 mm².

Soovite rohkem teada saada Ensto Clampo Pro KE60 ja KE65 klemmide kohta?
Võtke ühendust meie müügimeeskonnaga.
Oleme meeleldi valmis vastama teie küsimustele ja pakkuma rohkem teavet.

Soovid uudist jagada?

Jaga Facebookis
Jaga Twitteris
Jaga Linkdin-is
Saada e-mail